פרופיל חברה

 
 

חברת ספיד שינוע מטענים הוקמה בשנת 1987, לחברה שני סניפים, אחד בנתב"ג, בבניין ממ"ן, והשני בנמל אשדוד. החברה עוסקת בשינוע כל סוגי המטענים , תוך התמחות במשלוחי יבוא ויצוא מ/ל נתב"ג ונמלי הים.  פרט לכך, מספקת החברה שירותי הפצה ושינוע מטענים יבשתיים פנים ארציים. אנו מציעים גם שירותי אחסנה. החברה משרתת למעלה מ 45 עמילי מכס ומשלחים, ובמהלך שנות פעילותה הרבות, צברה מוניטין רב.

החברה מורשית לבצע הובלות מיוחדות: הובלה של חומרים מסוכנים, הובלה במשאיות עם כריות אוויר, הובלה בקירור ובבקרת אקלים. במידת הצורך, החברה מעניקה גם שירותי הובלה עם מנוף.

לחברה צי משאיות, המספקות שירות בכל רחבי הארץ. כל משאית מצוידת בכריות אוויר ובאפשרות לקירור. כל משאית בחברה מצוידת במערכת יחידות קצה, מערכת זו מאפשרת בקרה מלאה על כל משאית בכל רגע נתון: היכן נמצאת, מתי המנוע דולק ומתי הגיע ליעדה. ישנה אפשרות להוצאת נתונים עד שנה אחורה.

ערך ביטוח להובלה – 2 מיליון ₪ למשאית, ניתן להרחיב בתוספת תשלום.

ספיד שינוע מטענים עובדת עם חברות ומפעלים מהמובילים בארץ. החברה מקפידה על שירות מקצועי, אמין וזמין עבור כל הלקוחות. כל הנהגים מקצועיים ובעלי תודעת שרות גבוהה.בין לקוחות החברה, בנוסף למשלחים ולעמילים , נמנות חברות מובילות שוק בתחומן, כולל חברות רבות בתחום הפארמה. 

משרדנו פתוחים בין השעות 0700-2000 והשרות ניתן בכל שעות היממה.

 שירותי הובלה יבשתית

ספיד שינוע מטענים
 
 
 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר